Find Property:

Enerfas – Yunus KABA

smim yunus KABA 1985 kasım bursa doğumluyum. Anne ve babam Trabzon doğumludur. Aslen oğuz boyu olan (kahramanmaraş)dulkadiroğlu beyliğinden geliyoruz. Bilgisayar mühendisliği mezunuyum. Okulu bitirdikten sonra bir süre Amerika’da yaşadım.

NewYork Brooklyn’de yaşadım Toefl belgesini aldım. New york Eyalet üniversitesinde yüksek lisansı yapmaktan vazgeçip geri döndüm. Döndükten bir süre Bursada renaultta çalıştım. Ardından Dosabta 200 kişilik bir otomotiv fabrikasında Süreç geliştirme müdürlüğü, Finans müdürlüğü ve en son genel müdür yardımcılığı yaptım. Son olarakta kendime ait bilişim ve teknoloji üzerine işletmem var. Fabrika ve işletmelere teknoloji ve bilişim hizmeti vermekteyim. İşyerim Bursa/Esentepede.

İyi derecede ingilizce, orta derecede fransızca ve rumca bilmekteyim.

Erkek lisesi mezunuyum. 2012 yılında evlendim. 2 Erkek çocuğum var 1 kız çocuğum var.

Boş vakitlerimde makale çevirileri yapmaktayım. Güvenlik ve gizlilik ile ilgili uluslararası üne sahip “deepweb” diye bilinen TOR altyapısında kıdemli çevirmenlik yapmaya devam ediyorum. Saygılarımla

Yeni girişimlerimiz olan:

paramdijital.com ve blokzincirler.com sahibi ve yöneticisiyim. Tükiye’deki ilk blockchain uygulamalarını yapan bilişim firmasının sahibi ve yöneticisiyim.

@enerfas twitter hesabım. https://twitter.com/enerfas

@emarkteknoloji ise firma hesabımız.